Prezenty personalizowane

Choć ten dzień jest najważniejszym dniem w życiu Młodej Pary i to oni są najistotniejsi, pozostałe obecne osoby również lubią być doceniane i zauważane. Dlatego warto przygotować upominki dla gości weselnych, które pokażą, jak bardzo cieszycie się ich przybyciem, dodając całej uroczystości jeszcze pozytywniejsze wrażenie. Wszystkie personalizowane prezenty ślubne dla gości zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem, po czym zostaną umieszczone w indywidualnie dopasowanych pudełeczkach, które oczarują przybyłych na przyjęcie. A co dokładnie mamy do zaoferowania?

Konfitury malinowe na podziękowanie, szklane fiolki z herbatą, oryginalne etykiety na wino lub inny trunek, drewniane skrzynie zapachowe, pudełko pełne słodkości, a nawet bombonierki z personalizowanymi krówkami. Takie upominki dla gości weselnych są równie zachwycające, co funkcjonalne i oryginalne - a na to również warto zwrócić uwagę, aby sprawić, żeby ten dzień stał się dla wszystkich niezapomniany.

Poniżej zamieściliśmy dostępne prezenty, które możemy dla Państwa dowolnie zmodyfikować, aby w pełni odpowiadał na przykład motywowi i kolorystyce przyjęcia ślubnego. Pamiętajcie: lepiej podarować każdemu lizaka, niż nic!