Blog

Księgi gości - weselny must have

Księga gości weselnych to doskonała pamiątka na długie lata, która pozwoli zachować cenne wspomnienia z dnia ślubu do końca życia! 

Słodkości dla Gości

Chyba każdy uwielbia prezenty, dlatego pamiętajmy, aby podczas wesela obdarować nimi gości. Podziękowania dla zaproszonych osób to ważny punkt w organizacji wesela. 

Klimatyczne wesele zimą

Zima, magiczna aura, klimat Świąt Bożego Narodzenia, atmosfera rodzinnego ciepła i życzliwości są czymś, co pozwala spojrzeć na tą porę roku pod nieco innym kątem.

Niezbędnik Panny Młodej

Zarówno w życiu codziennym, jak i podczas tak ważnych wydarzeń jakim jest własny ślub możemy napotkać przeciwności losu, które mogą przyprawić nas o zawroty głowy. 

Ślub ze srebrną koronką w tle

Organizując przyjęcie weselne Młode Pary coraz częściej sięgają po srebro, kolor naturalnego kruszcu, który obok złota jest jedną z najbardziej eleganckich barw. 

Jakie gadżety wybrać na ślub?

Podczas organizacji ślubu Młode Pary wyjątkowo często ograniczają się do akcesoriów, które w dużym stopniu określane są mianem niezbędnych. 

Wesele w stylu Eco

Bez wątpienia najpiękniejszymi rzeczami na naszej planecie są te, które zostały stworzone przez samą Matkę Naturę. Inspiruje ona każdego od niepamiętnych czasów.