Trendy ślubne 2019 Blog - WeselnyStolik.pl

Organizer czyli zaplanuj wesele od A do Z 

Planowanie szczególnie tak ważnych wydarzeń jak ślub czy wesele to domena kobiet - jesteśmy w tym świetne i po prostu to uwielbiamy!

Z ojcem do ołtarza

Prawdopodobnie nie jeden raz widzieliście hollywoodzką produkcję, w której to podczas scen ślubnych ojciec prowadzi swoją córkę do ołtarza. 

Piwonie na ślubie i weselu

Różowe piwonie charakteryzują się dużą subtelnością i prezentują się dostojnie, dzięki czemu świetnie wpisują się w weselne trendy. 

Czym obsypać Młodą Parę?

Czym obsypać Młodą Parę opuszczającą kościół? To pytanie często nurtuje zakochanych, jak również samych gości. Możliwości jest wiele ale która z nich sprawdzi się najlepiej?

Fotobudka na wesele i dodatki do zdjęć

Gry i zabawy weselne to nieodłączny element każdej tego typu imprezy, jednak coraz popularniejszym zwyczajem staje się wybór atrakcji, z których można skorzystać w każdej chwili.

Księgi gości - weselny must have

Księga gości weselnych to doskonała pamiątka na długie lata, która pozwoli zachować cenne wspomnienia z dnia ślubu do końca życia! 

Słodkości dla Gości

Chyba każdy uwielbia prezenty, dlatego pamiętajmy, aby podczas wesela obdarować nimi gości. Podziękowania dla zaproszonych osób to ważny punkt w organizacji wesela. 

Klimatyczne wesele zimą

Zima, magiczna aura, klimat Świąt Bożego Narodzenia, atmosfera rodzinnego ciepła i życzliwości są czymś, co pozwala spojrzeć na tą porę roku pod nieco innym kątem.

Niezbędnik Panny Młodej

Zarówno w życiu codziennym, jak i podczas tak ważnych wydarzeń jakim jest własny ślub możemy napotkać przeciwności losu, które mogą przyprawić nas o zawroty głowy.