Podziękowanie dla Wyjątkowej Osoby w skrzyni ze słodkościami (różne kolekcje)
Nr ref.: WS-PROD-23

Podziękowanie dla Wyjątkowej Osoby w skrzyni ze słodkościami (różne kolekcje)

35,98 zł

Podziękowanie dla Wyjątkowej Osoby w drewnianej skrzyneczce z trzema przegródkami. Produkt personalizowany - w skład zestawu wchodzą: skrzynia, personalizowana wkładka z tekstem, miodek, konfitura malinowa, 3 krówki, bilecik z podziękowaniem. Wymiary skrzyni: 22,5 x 10 x 8 cm.

do 7 dni roboczych
Wybierz kolekcję:

Elegancki prezent na podziękowanie dla najbliższych i wyjątkowych Gości. W skład tego fantastycznego zestawu upominkowego wchodzą: drewniana, prostokątna skrzyneczka z trzema przegródkami i wyściółką, słoiczek z miodem lipowym z polskiej pasieki 45g (+etykiety personalizowane i ozdoby), słoiczek z konfiturą malinową 40g (+etykiety personalizowane i ozdoby), oraz 3 personalizowane krówki mleczne i bilecik z tekstem 'Dziękujemy za to, że jesteście z nami'. Wszystkie upominki ułożone są na dekoracyjnym sizalu. Takim podarunkiem sprawicie swoim Gościom wyjątkową przyjemność. 


Na personalizowanej wkładce znajduje się tekst: 
"Dzięki Tobie wiemy, jak piękne może być życie,
że proste rzeczy tak naprawdę są najważniejsze.
Dziękujemy"

Tekst na wkładce możecie przesłać własny, jedynym ograniczeniem jest jego długość. Jeżeli interesuje Was inny wzór graficzny wystarczy wybrać odpowiednią kolekcję - na poglądowych zdjęciach prezentowana jest kolekcja Zielona (Eco).

Zastosowanie:

  • słodki upominek dla Gości
  • osobiste podziękowanie dla Wyjątkowych Osób

Ważne:

  • produkt personalizowany, realizacja i wysyłka następuje po wpłacie na konto
  • skład zestawu: skrzynia drewniana / personalizowana wkładka z tekstem / miód lipowy z polskiej pasieki 45g + naklejki z personalizacją / konfitura malinowa + naklejki z personalizacją / 3 krówki personalizowane / wyściółka / bilecik z białym spinaczem
  • wymiary skrzyni: 22,5 x 10 x 8 cm.

Uwagi odnośnie personalizacji:

  • w zależności od wybranej kolekcji zestawy dopasowywane są kolorystycznie, w związku z czym produkty mogą się różnić wariantami (np. wzorem graficznym etykiet personalizowanych i dekoracjami miodków i konfitur). Na zdjęciu prezentowany jest zestaw z kolekcji 'Zielonej  (Eco)'
do 7 dni roboczych

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię