Rustykalne dekoracje ślubne. Naturalność i delikatne barwy

Ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dniu w życiu. Organizacją weselna możemy zająć się sami lub wynająć konsultanta ślubnego. Pomoże on załatwić wszystkie formalności, podpisze za nas umowy, wybierze fotografa, muzykę, restaurację i rustykalne dekoracje ślubne.

Wiejska sielanka

Wesela w stylu rustykalnym są bardzo chętnie organizowane przez pary. Młodzi ludzie mieszkający w miastach wybierają ten styl wiejskiej sielanki i powiązania z naturą. Kiedy przyjęcie weselne nie, może odbyć się w plenerze, musimy odpowiednio przygotować wynajętą salę w restauracji.
Popularne rustykalne dekoracje ślubne są w kolorach brązu, beżu, butelkowej zieleni i we wszystkich odcieniach bieli. Kolory te nazywamy barwami ziemi. Decydując, się na wesele w tym stylu, musimy pamiętać o harmonii i umiarze. W naturze wszystko ma swoje miejsce.
Rustykalne dekoracje ślubne są ogólnodostępne. Kupimy je w kwiaciarniach, hurtowniach ślubnych, targach rękodzieła. Dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych. Zapłacimy za nie kartą płatniczą lub gotówką przy odbiorze.
Dekoracje i ozdoby możemy również przygotować sami. Rustykalne dekoracje ślubne to świeczniki, słoiki obwiązane babciną koronką, jasno białe haftowane obrusy, sznurki, tort weselny z jadalnym leśnym mchem, pieńki ściętych drzew, kwiaty i naturalne drewno.
Zaproszenia powinny wprowadzać gości w rustykalną tematykę naszego weselnego przyjęcia. Najlepiej wybrać te w kolorach beżu i ecru. Na koperty idealnie nadaje się papier pakowy w kolorze zgaszonego brązu. Decydując, się na ślub kościelny wybierzmy, mały wiejski kościół. Wiele par rezygnuje z wynajęcia sali w restauracji i organizuje przyjęcie pod ogromnym specjalnym namiotem.
Rustykalne dekoracje ślubne mogą zdobić suknię panny młodej. Dobrze sprawdza się wianek na głowę. Do wianka pasują wysuszone zioła i leśny mech. Fryzura przyszłej żony również jest istotna. Do wiejskiego stylu pasują warkocze. Pan młody, do tradycyjnego garnituru może włożyć kapelusz. Można zrezygnować z marynarki i założyć tylko kamizelkę.

Bukiet z polnych kwiatów

Bukiet panny młodej powinien składać się tylko z polnych naturalnych kwiatów. Polne kwiaty, możemy postawić na weselnych stołach dla gości. Nie musimy ich zakrywać obrusami. Naturalne drewno doskonale tu pasuje. Rustykalne dekoracje ślubne to tylko naturalność i delikatne barwy. Takie kolory jak ostra czerwień są tu nie na miejscu.
Rustykalny charakter wesela to wspaniały pomysł dla ludzi kochających naturę, brak przepychu i lubiących oszczędzać. Na organizację nie wydamy dużo pieniędzy. Rustykalne dekoracje ślubne możemy, stworzyć sami nadając, starym przedmiotom drugie życie. Wystarczy poszperać na targach staroci lub domowym strychu.
Wesele dobrze jest zorganizować z dala od codziennego zgiełku miasta. Jak najbliżej natury i w plenerze. Podarunki dla gości muszą nawiązywać do tematu wesela. Możemy przygotować małe słoiczki miodu. Możliwości jest bardzo dużo. Na blogach ślubnych znajdziemy wiele pomysłów, inspiracji i oryginalnych rozwiązań.

Redakcja weselnystolik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *