Strona główna
Dekoracje
Tutaj jesteś
Dekoracje

Jakie są niezbędne dekoracje sali weselnej?

Data publikacji 12 sierpnia 2020

Przygotowana sala weselna powinna być piękna i wyjątkowa, a także zorganizowana w stylu Państwa Młodych. Jest to ich jedyny dzień w życiu, podczas którego wszystko powinno być perfekcyjne. Sklep internetowy Kucmar służy pomocą swymi akcesoriami podczas organizacji przyjęcia weselnego. Ważny jest szeroki wybór dodatków, ponieważ sala odzwierciedla upodobania i marzenia Państwa Młodych. Nic nie powinno stać na przeszkodzie ich szczęściu.

Uniwersalne ozdoby sali weselnej

Klasyka zawsze jest w modzie, dlatego zazwyczaj na sali weselnej królują balony w jasnych kolorach. Najczęściej wybierane barwy to biały, różowy, czy perłowy. Styl wesela ma wpływ na całość dekoracji. Kolejnym ważnym dodatkiem są winietki z imieniem i nazwiskiem zaproszonych gości. Zdecydowanie ułatwiają one odnalezienie miejsca, a także stanowią miły dla oka detal. Kolejnym dodatkiem jest figurka na tort ślubny. Może mieć ona charakter prześmiewczy, żartobliwy lub romantyczny. Wszystko zależne jest od charakteru Państwa Młodych. Sklep Kucmar przygotował się na każdą z tych możliwości, a w swym asortymencie ma niezliczoną ilość takich dodatków. Kolejnym niemniej ważnym detalem są pudełka na ciasto. Zgodnie z tradycją, gdy gość opuszcza przyjęcie weselne, dostaje od Państwa Młodych ciasta na osłodę. Ważne, aby były one ładnie i praktycznie zapakowane. Zazwyczaj wybiera się te wykonane z tektury, z grafiką przypominającą uroczystość zaślubin.

Co obecnie najczęściej wybierają Państwo Młodzi?

Kucmar podąża za najnowszymi trendami. Dzisiaj najbardziej popularne są personalizowane banery, które często goszczą na sali do zabaw i stole Młodej Pary. Najczęściej są to plakaty umieszczone na drewnianych patyczkach. Dzięki swym niewielkim wymiarom mogą być umieszczone przed wejściem do sali weselnej, a nawet rozdawane gościom. Są świetnym dodatkiem do zdjęć. Najczęściej wybierane są te z żartobliwymi napisami lub wyrażające dozgonną miłość. W zależności od charakteru imprezy mają różnorodne kolory- od białych, przez różowe, a nawet czarne. Bardzo często Para Młoda decyduje się na ustawienie fotobudki dla zaproszonych gości. Jest ona niebywałą rozrywką dla wszystkich zgromadzonych. Aby zdjęcia miały jeszcze bardziej szalony charakter, poleca się zakup dodatkowych akcesoriów, jak papierowe wąsy, okulary, czy śmieszne nakrycia głowy. Goście weselni korzystają z nich nie tylko podczas robienia zdjęć, ale też potem gdy tańczą, bawią się. Są również przydatnym akcesorium podczas oczepin. W Kucmarze dostępne są tego typu akcesoria!

Redakcja weselnystolik.pl

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie przygotowań do wymarzonego wesela! Odkryj przydatne porady dotyczące planowania, dekoracji i organizacji, aby stworzyć niezapomnianą uroczystość, która odzwierciedli Waszą miłość i osobowość.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?