Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś
Ślub zaproszenia ślubne

Nowoczesne zaproszenia ślubne i inne sposoby na wesele po swojemu

Data publikacji 16 października 2023

Tradycyjna suknia z gorsetem, przywitanie pary młodej chlebem i solą, wesele z wiejskim stołem i miejscowym zespołem… czy może zupełnie inna uroczystość i wesele w stylu nowoczesnym? Warto odważyć się na wesele po swojemu – od nowoczesnych zaproszeń ślubnych zaczynając, a na przebiegu wesela kończąc.

Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania w kwestii mody, technologii czy urządzania wnętrz. Dlaczego więc nie sięgnąć po styl nowoczesny podczas organizacji wesela? Jeśli tylko czujecie, że właśnie to Wam w duszy gra – śmiało! Zorganizujcie wesele w nowoczesnym stylu. 

Nowoczesne zaproszenia ślubne… Czyli jakie? 

Jednym z najbardziej widocznych trendów w ślubnej branży są nowoczesne zaproszenia ślubne. To one stanowią pierwszy kontakt gości z tym, jak będzie wyglądać cała uroczystość, dlatego warto postawić na oryginalność i świeżość. 

Nowoczesne zaproszenia ślubne to nie tylko eleganckie karty z datą i miejscem uroczystości. To przede wszystkim wyjątkowy design, który odzwierciedla charakter przyszłych małżonków. Minimalistyczne linie, nietypowe kształty, a nawet interaktywne elementy – to wszystko sprawia, że zaproszenie staje się niezapomnianą pamiątką dla gości. 

Nowoczesne zaproszenia ślubne mogą być wykonane z papieru, ale także z innych materiałów. Zdobienia mogą obejmować różnego rodzaju tłoczeniagrawerywydruki z wykorzystaniem złotej lub srebrnej farby, elementy wycinane laserowo i wiele, wiele więcej – wszystko to, co oferuje nam dzisiejsza technologia drukarska. 

Wesele w stylu nowoczesnym – co je wyróżnia? 

Oprócz nowoczesnych zaproszeń ślubnych warto pomyśleć o innych elementach, które podkreślą nowoczesny charakter wesela. Może to być oryginalna dekoracja sali, nietypowe menu czy innowacyjne atrakcje dla gości. Wesele w stylu nowoczesnym to przede wszystkim świeżość, oryginalność i dbałość o detale. 

Inspiracje na nowoczesne elementy wesela 

Przejdźmy do konkretów! Jakie elementy wesela mogą zbudować nowoczesny charakter tej wyjątkowej uroczystości! 

  • Z pewnością będzie to technologia! Możecie wykorzystać nowoczesne technologie – na przykład drony do filmowania czy transmisję live dla tych, którzy z różnych względów nie mogli pojawić się na uroczystości osobiście.  
  • Dekoracje – zamiast tradycyjnych bukietów postawcie na geometryczne formy florystyczne, neonowe napisy czy szklane terrarium z sukulentami. 
  • Nie zapomnijcie o nowoczesnym menu! Nietypowe potrawy tak zainteresują gości, że nawet będący największym tradycjonalistą wujek nie zauważy braku półmiska z kotletami schabowymi. Zaskoczcie gości nietypowymi daniami, które łączą tradycję z nowoczesnością – np. sushi w wersji regionalnej czy koktajlami molekularnymi. 

Wesele w stylu nowoczesnym to przede wszystkim odwaga i chęć wyjścia poza schematy. Nowoczesne zaproszenia ślubne to tylko początek przygody z organizacją takiego wyjątkowego dnia. Pamiętajcie, że najważniejsze jest, aby cała uroczystość odzwierciedlała Waszą osobowość i była wyjątkowa nie tylko dla Was, ale także dla wszystkich gości. Powodzenia! 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Redakcja weselnystolik.pl

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie przygotowań do wymarzonego wesela! Odkryj przydatne porady dotyczące planowania, dekoracji i organizacji, aby stworzyć niezapomnianą uroczystość, która odzwierciedli Waszą miłość i osobowość.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne