Strona główna
Wesele
Tutaj jesteś
Wesele

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie?

Data publikacji 31 lipca 2020

Wieczór kawalerski jest według wielu osób ostatnim momentem szaleństwa i wolności, przed złożeniem sobie sakramentalnego „tak”. Jest to impreza organizowana dla Pana Młodego na krótki czas przed zawarciem ślubu. Przeważnie jest to luźne spotkanie, jedynie w męskim towarzystwie. Na wieczór kawalerski zapraszane są najbliższe osoby z rodzimy i przyjaciele. Wieczór kawalerski w Warszawie można spędzić na wiele sposobów, wszystko zależy od preferencji Pana Młodego. Niektórzy stawiają na oryginalne atrakcje, takie jak ścianki wspinaczkowe, imprezy tematyczne, gokarty czy paintball, inni wolą tradycyjne wyjście do klubu. Gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie, aby był on udany, jaki jest jego koszt i kto powinien wziąć się za organizację takiego spotkania?

Kto powinien zorganizować wieczór kawalerski?

W wielu przypadkach za organizację imprezy odpowiada świadek, jednak jest to kwestia indywidualna. Organizacją może się również zając inna bliska osoba Pana Młodego, może być to jego zaufany przyjaciel. W niektórych przypadkach takie wydarzenie jest organizowane bez wiedzy przyszłego Pana Młodego i jest to dla niego niespodzianka, a czasem we współpracy z nim. Czasem zaplanowaniem wieczoru zajmuje się tylko i wyłącznie Pan Młody, wszystko zależy od dogadania się z innymi uczestnikami wydarzenia.

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski?

Istnieje wiele sposobów organizacji imprezy w Warszawie, wszystko zależy od preferencji mężczyzny, który nie długo się ożeni, a także od liczby zaproszonych osób. Jeśli na przykład w wieczorze kawalerskim bierze udział duża ilość osób wówczas lepiej zrezygnować z wyjścia do escape roomu. W Warszawie znajduje się parę takich miejsc o różnych tematykach, co ważne można podzielić się na dwie drużyny, które będą ze sobą rywalizować w osobnych pokojach. Większość mężczyzn uwielbia rywalizację, z tego względu będzie to na pewno świetną atrakcją. Po takich wrażeniach można udać się do klubu nocnego New Orleans, gdzie można nie tylko dobrze zjeść, ale także podziwiać piękne tancerki. Ofertę klubu znajdziesz tutaj.Dobrym pomysłem na spędzenie czasu w gronie bliskich jest również wyjście na paintball, laserowy czy leśny. Panowie niekiedy wybierają również ekstremalne przeżycia na strzelnicy czy przejażdżkę na quadach. Ciekawą propozycją jest również jazda na monster truckach czy gokartach. Jeśli tylko budżet na to pozwala, można zorganizować wieczór kawalerski w odległym miejscu, nawet za granicą. Jednak w tym wypadku, należy porozumieć się także z innymi uczestnikami imprezy. Taki wieczór pozwala nie tylko na dobrą zabawę, ale także na poznanie innej kultury, zobaczenie zabytków i nowych, ciekawych miejsc. Wieczór kawalerski nie jest już kojarzony tak jak kiedyś z szaloną nocą, po której Pan Młody wstydzi się niektórych zdjęć i filmików, na których zostało uwiecznione jego zachowanie i kompromitujące sytuacje. Jest to w dzisiejszych czasach jedynie okazja do udanej zabawy i rozmów z najbliższymi osobami, w męskim gronie. Pan Młody chce głównie napić się z przyjaciółmi, zjeść dobre jedzenie i móc porozmawiać na ulubione tematy. W warszawie jest wiele miejsc, gdzie można zorganizować taki wieczór. Podstawą jest oczywiście zapewnienie ciekawej atrakcji i wybranie odpowiedniego klubu czy restauracji.

Ile trzeba zapłacić za wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski wymaga odpowiedniej organizacji, należy wziąć również pod uwagę dostępny budżet. Wszystko tak naprawdę zależy od miejsca, gdzie ma odbyć się impreza, oraz od ilości i rodzaju atrakcji. Ważna jest również ilość zaproszonych osób. Przeważnie koszt rozkłada się na wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Redakcja weselnystolik.pl

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie przygotowań do wymarzonego wesela! Odkryj przydatne porady dotyczące planowania, dekoracji i organizacji, aby stworzyć niezapomnianą uroczystość, która odzwierciedli Waszą miłość i osobowość.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak nauczyć się tańczyć przed weselem