Tablice rejestracyjne na ślub

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego, kto się na niego zdecyduje. Para młoda pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i aby każdy nawet najmniejszy element był dopracowany i unikalny.
Jednym z ważnych elementów ślubu nie licząc sukni ślubnej, garnituru, sali weselnej, tortu oraz innych rzeczy jest przejazd Państwa Młodych z kościoła lub urzędu stanu cywilnego na salę na której odbędzie się zabawa weselna. Na ten wyjątkowy kurs często wynajmowany jest ekskluzywny, niepowtarzalny i wyjątkowy samochód np. szybki sportowy samochód lub auto w stylu retro.

Niepowtarzalny samochód

Aby nadać samochodowi jeszcze bardziej unikalnego i odświętnego wyglądu potrzebne jest jego udekorowanie. Zazwyczaj na dekorację składają się: kokardy, balony oraz kwiaty. Warto także zadbać o niepowtarzalne tablice rejestracyjne, które nie pozostawią nikomu wątpliwości kto jedzie danym autem.
Możliwości jest wiele, mogą to być klasyczne tablice a mianowicie nakładki na tablice rejestracyjne z napisem „Para Młoda”, „Nowożeńcy”, „Mąż i żona”. Można także wybrać inne nakładki, które mogą być zabawne lub romantyczne np. „Skazani na siebie”. Prócz słów mogą one zawierać również różnego rodzaju grafiki lub zdjęcia, style czcionki oraz kolor.
Nakładki na tablice rejestracyjne to detal, ale jak wiemy w tym dniu każdy nawet najmniejszy detal jest ważny. Tablice takie wykonane mogą być z grubej lakierowanej tektury, która odporna jest na działania różnych warunków atmosferycznych takich jak deszcz a także ze sztucznego tworzywa PCV lub drewna. To pozwala nam na zamontowanie takich gotowych tablic w miejscu oryginalnej ramy tablicy w każdej porze roku. Do wydrukowania napisu oraz grafiki wykorzystywana jest farba solwentowa, która także jest odporna na warunki atmosferyczne. Farba solwentowa to atrament na bazie rozpuszczalników organicznych.

Nie tylko dla Pary Młodej

Wśród aut jadących za parą młodą nie zabraknie oczywiście rodziców, świadków oraz innych gości weselnych również dla nich można znaleźć odpowiednie nakładki na tablice rejestracyjne, które będą informować kto jedzie w danym aucie.
Tablice można kupić już z gotowymi wzorami, ale jest także możliwość zakupienia personalizowanych nakładek wykonanych według własnego wzoru z własnym napisem czy też grafiką.
Cena takich tablic jest różna, najczęściej uzależniona od materiału z jakiego zostaje wykonana, od tego co ma być na niej zawarte np. imiona, napis czy grafika a także od rodzaju czcionki i koloru samej tablicy jak i napisów i grafiki. Jasne jest, że tablice wykonane pod indywidualne zamówienie będą miały wyższą cenę od gotowych już wzorów do wyboru.
W obecnych czasach jest ogromny wybór nakładek na tablice rejestracyjne oraz jest wiele producentów takich tablic i z pewnością każda para młoda znajdzie coś dla siebie a jeżeli gotowe wzory nie sprostają naszym wymogom mamy możliwość stworzenia swojego niepowtarzalnego i wymarzonego wzoru.
Tablice rejestracyjne na ślub podkreślą wyjątkowość tego dnia a także określają charakter pary młodej oraz będą bardzo ciekawą pamiątką na wiele wspólnych lat.

Redakcja weselnystolik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *