Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś
Ślub makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy w kolorze nude

Data publikacji 15 lipca 2021


Przygotowujesz się właśnie do wesela przyjaciółki albo jakiejś większej imprezy, tyle że zabrakło ci czasu na kombinowanie z makijażem i musisz ograniczyć się do czegoś proste, czegoś takiego, z czym poradzisz sobie w ciągu piętnastu minut? W takim razie postaw na makijaż wieczorowy w kolorze nude. Nawet niedoświadczona kobieta bez trudu sobie z nim poradzi!

Makijaż rozpocznij od użycia porządnej bazy. Wybierz najlepiej tą silikonową i dokładnie rozsmaruj ją na twarzy, a następnie poczekaj kilka minut, aż produkt się wchłonie. Teraz sięgnij po podkład. Może to być coś lekkiego i sprawdzonego, co pięknie wtopi się w twoją skórę, ale jednocześnie pozwoli ci na zakrycie drobnych niedoskonałości. Podkład utrwal przy pomocy sypkiego pudru. Wybierz puder delikatnie rozświetlający, który pięknie rozjaśni twoją buzię. Powyżej kości policzkowych i pod łukami brwiowymi możesz natomiast umieścić klasyczny rozświetlacz. Błysk w makijażach wieczorowych jest zawsze wskazany!

Teraz możesz już śmiało sięgnąć po cień do powiek, wybierając oczywiście ten w kolorze nude. Postaraj się go umieścić na całej ruchomej powiece, delikatnie wyjeżdżając do góry poza jej obszar i łącząc cień z rozświetlaczem. Śmiało nałóż go również na dolną powiekę. Jeżeli użyłaś zbyt dużo cienia, rozetrzyj go przy pomocy małego puchatego pędzla. Aby makijaż wieczorowy był jeszcze bardziej efektowny i mocny, na górnej powiece możesz narysować sobie grubszą kreskę brązową kredką lub brązowym eyelinerem. Rzędy podkreśl tuszem, a usta pomaluj szminką o beżowym odcieniu. Taki makijaż z każdą stylizacją zaprezentuje się świetnie!

Przeczytaj więcej na bestmakeup.pl

Redakcja weselnystolik.pl

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie przygotowań do wymarzonego wesela! Odkryj przydatne porady dotyczące planowania, dekoracji i organizacji, aby stworzyć niezapomnianą uroczystość, która odzwierciedli Waszą miłość i osobowość.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne