Strona główna
Ślub
Tutaj jesteś
Ślub

Urodowe zabiegi, które warto wykonać przed ślubem

Data publikacji 18 marca 2020


W dniu ślubu musisz być prawdziwą gwiazdą tego wydarzenia. Wszystkie oczy będą skierowane właśnie na ciebie, a zdecydowanie jest to świetna motywacja do zadbania o wygląd. Zapewne już od paru miesięcy starasz się zawalczyć o lepszą sylwetkę. Trenujesz w domu bądź na siłowni i zmieniłaś swój sposób żywienia, wprowadzając do niego wyłącznie zdrowe pokarmy i rezygnując z fast-foodów oraz ukochanych słodyczy. To wszystko pozwoli ci nie tylko na zgubienie zbędnych kilogramów, ale także na poprawienie stanu skóry, która oczyści się od wewnątrz i zostanie lepiej nawilżona. A co jeszcze możesz zrobić dla swojej lepszej prezencji? Oto najlepsze urodowe zabiegi przed ślubem!

Przedłużanie rzęs

Propozycja nr 1 to przedłużanie rzęs, które możesz od razu połączyć z zagęszczeniem włosków. Zabieg wielce popularny i bardzo często wykonywany właśnie przed ślubem. Jest jednym z najszybszych sposobów na efektywną poprawę wyglądu, dlatego nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałaś z nim do czynienia, właśnie teraz jest idealny moment na to, by to zmienić. Żadna maskara, nawet ta najdroższa, nie zapewni ci tak spektakularnych efektów. Mogłabyś pomalować rzęsy kilkunastokrotnie, a i tak nie zdołałabyś osiągnąć takiego rezultatu jak przy przedłużaniu. Nawet jeśli na co dzień jesteś raczej zwolenniczką naturalnego wyglądu, w tym wyjątkowym dniu powinnaś pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa. Zabieg przedłużania rzęs polega na doklejeniu małych kępek włosków do tych występujących na powiekach. Kosmetyczka dopasuje je do twoich rzęs w taki sposób, aby efekt był jak najbardziej naturalny, a zarazem spektakularny!

Wybielanie zębów

Pomysł nr 2 – wybielanie zębów. Co prawda w artykułach omawiających urodowe zabiegi przed ślubem rzadko wspomina się o jakichkolwiek zabiegach stomatologicznych, to jednak czasem one potrafią dać znacznie więcej od specjalistycznych peelingów, masażów czy innych kuracji typowo kosmetycznych. Najprawdopodobniej odcień twojego szkliwa pozostawia wiele do życzenia. Zapewne od dawna chciałaś się nim zająć, ale do tej pory brakowało ci czasu nawet na to, by ściągnąć z zębów kamień i pozbyć się osadów z kawy bądź papierosów. Mocno zażółcone lub zszarzałe szkliwo nie będzie prezentować się dobrze na zdjęciach. A jeśli do tego masz zamiar pomalować usta czerwoną szminką, pamiętaj, że tym bardziej podkreśli ona wszystkie niedoskonałości uzębienia. Zabieg wybielania zębów jest właśnie tym czymś, o czym powinnaś w tej chwili pomyśleć. A jeśli nie chcesz aż tak bardzo ingerować w strukturę szkliwa, bo nie zamierzasz go osłabiać, albo nie stać się na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, udaj się przynajmniej na ściąganie kamienia – taki zabieg możesz przeprowadzić nawet na NFZ, czyli zupełnie za darmo.

Tak naprawdę wszystkie pozostałe urodowe zabiegi przed ślubem jesteś w stanie wykonać samodzielnie w domu. Nie musisz zapisywać się na jakieś wymyślne peelingi czy kuracje nawilżające, bo wystarczy, że każdego dnia poświęcisz przynajmniej trzydzieści minut na zadbanie o ciało, a efekty będą spektakularne.

Redakcja weselnystolik.pl

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie przygotowań do wymarzonego wesela! Odkryj przydatne porady dotyczące planowania, dekoracji i organizacji, aby stworzyć niezapomnianą uroczystość, która odzwierciedli Waszą miłość i osobowość.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

zaproszenia ślubne