Szukasz prezentu? Postaw na uczucia!

Każdy z nas choć raz stał przed tym wyzwaniem – znalezienie odpowiedniego prezentu, którym pozytywnie zaskoczymy. Urodziny, imieniny, rocznica, walentynki czy przeprosiny… powodów do kupna prezentów jest wiele, ale pragnienie jest zawsze takie samo – sprawić jak najlepsze wrażenie.

Ciekawe upominki

Najlepsze prezenty wcale nie muszą być najdroższe – niejednokrotnie to właśnie samodzielnie wykonane, lecz niewymagające wielkich nakładów finansowych upominki, cieszą najbardziej.

Warto o tym pamiętać, szczególnie kiedy zamierzamy obdarować osobę, która spodziewa się otrzymania wielu drogich, lecz niezbyt osobistych prezentów.

Najnowszym trendem – wysoce popularnym – są prezenty personalizowane. Mogą się odnosić do pewnej wspólnoty doświadczeń, budować napięcie, zapowiadać nadchodzące wydarzenia bądź po prostu zawierać istotną dla danej osoby nazwę. Nic trudnego, ale za to bardzo skuteczne!

Przedstawiamy listę dziesięciu najlepszych spersonalizowanych prezentów, które z pewnością spodobają się każdemu obdarowanemu solenizantowi.

Prezenty personalizowane – TOP 10:

10) Sprzęt biurowy z oznaczeniami
Użyteczny i cieszy – mogą być to długopisy, ołówki, pióra czy inne elementy biurowe. Nie są szczególnie drogie i pozwalają na istotne nawiązania do wspólnoty doświadczeń.

9) Personalizowane kubki
Podobnie jak powyższa kategoria, cieszą oko i są użyteczne. W odróżnieniu od sprzętu biurowego umożliwiają większa przestrzeń do własnej twórczości. W tym przypadku można wykorzystać nie tylko słowa, ale również i walory multimedialne.

8) Własna odzież
Jeśli wykorzystamy solidny materiał, możemy uzyskać świetny efekt – nie tylko wygodę, ale i piękne nawiązania do wybranych przez nas momentów. Jedyną wadą spersonalizowanej odzieży jest jej transparentność, która nie każdemu musi się podobać.

7) Notes z życzeniami
Zdecydowanie najprostszy spośród wszystkich prezentów. Wystarczy kupić notes i… złożyć osobiste życzenia. Niekiedy kilka napisanych słów potrafi dać znacznie więcej radości i wewnętrznego ciepła niż drogi, materialny prezent.

6) Pierścionek z grawerem
Podwójna radość (najczęściej dla pań!), nie tylko piękna biżuteria, ale również i jedno bądź dwa słowa, które poprawią humor w każdej chwili. Powierzchnia pierścionka nie umożliwia długich poematów, ale niekiedy skromne „Kocham Cię” wyrazi więcej niż tysiąc słów.

5) Naszyjnik ze zdjęciem
Piękny wisior, którego otworzenie skutkujemy widokiem waszego wspólnego zdjęcia – piękne i zbliżające. Idealna propozycja dla par!

4) Wspólna wycieczka
Niekiedy druga połówka bądź solenizant nie oczekują niczego więcej, poza wspólnym spędzeniem czasu. Wycieczka nie musi być droga – może prowadzić nawet przez pobliskie parki! Mimo to będzie gwarantem wspólnego spędzenia czasu i możliwością na wymianę paru zdań.

3) Własnoręczny rysunek
Opcja nie dla każdego, dotyczy tylko kreatywnych i utalentowanych plastycznie osób. Zamiast kupna cudzych obrazów, postaw na zakup ramki i własnoręczny rysunek, który ucieszy znacznie bardziej.

2) Album ze zdjęciami
Podsumuj pewny okres w życiu i przełóż to na papier! Album ze zdjęciami, podpisami i zabawnymi komentarzami może doprowadzić do łez wzruszenia, ale również i śmiechu! Opcja obowiązkowa dla osób, które doskonale znają obdarowywaną osobę.

1) Odnajdź pasję!
Zrób wywiad o danej osobie i poznaj jej największe pasje. Dla sympatyków sportu warto pokusić się o bilety na wydarzenie sportowe. Podobnie w przypadku koncertów czy wielbicieli sportów ekstremalnych.

Niezależnie, na którą opcję się zdecydujecie, pamiętajcie o jednym – bądźcie kreatywni i włóżcie w wybór prezentu sporo pracy! To cieszy znacznie bardziej niż drogi, lecz bezduszny upominek!

Redakcja weselnystolik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.